15 МИНУТА ТИШИНЕ
📅 07. фебруар 2025.

15 МИНУТА ТИШИНЕ
На иницијативу Ђачког Парламента Техничке школе, данас смо у дворишту школе одржали петнаестоминутни помен жртвама страшне трагедије на железничкој станици у Новом Саду.
Присутнима се прво обратио представник Ђачког Парламента, Сава Голубовић, а потом и директор Дејан Алексовски, који је поменуо све жртве трагедије, и позвао ученике и наставнике Техничке школе да у тишини одају почаст жртвама у Новом Саду.
У име школе, послали смо поруку саосећања, туге и бола због прерано угашених живота.
Желимо да се овакве трагедије никада не понове.
Слава им.




