
XVII НАЦИОНАЛНА КОНФЕРЕНЦИЈА НАСТАВНИКА

Наставници Техничке школе, Сања Ранчић и Бојан Ћирић, учествовали су на XVII Националној конференцији наставника, највећем годишњем догађају посвећеном наставницима који у својим школама спроводе програме усмерене на развој предузетничких вештина.

Овогодишња конференција уједно је била и прослава 20 година постојања организације Достигнућа младих у Србији.
У периоду од 12. до 14. октобра у Врњачкој Бањи окупило се око 200 наставника из 127 школа и 70 градова и општина широм Србије, уз колеге из Северне Македоније и Црне Горе, како би заједно разменили идеје, искуства и инспирацију.

Организација Достигнућа младих у Србији (Junior Achievement Serbia) део је глобалне мреже Junior Achievement Worldwide, највећег светског програма предузетничког образовања. Већ две деценије ова организација гради заједницу наставника који верују да предузетнички дух и иновативно размишљање могу мењати будућност.