ПРОФЕСОР БОЈАН ЋИРИЋ НА ПАНЕЛ ДИСКУСИЈИ У НТП НИШ
📅 24. октобар 2024.

У организацији Научно Технолошког парка у Нишу, данас је одржана панел дискусија под називом "Иновација као катализатор одрживе будућности".
Панелисти су били:
- Дарко Радичанин, директор "Достигнућа младих";
- Професор Бојан Ћирић, Техничка школа Пирот;
- Александар Стаменковић, суоснивач City & Me - дигитална подршка за интерактивне и одрживе заједнице.
Модератор дискусије био је Душан Станковић.
Техничка школа може да буде поносна јер је изнедрила кадрове који су у стању да држе дискусију на овако високом нивоу. Говорити и представити се у Научно Технолошком Парку велика је ствар, и професору Ћирићу упућујемо све честитке, са жељом да се његови, и успеси Техничке школе у Пироту, и даље наставе у будућности.
Како је то изгледало данас, можете видети на сликама које следе.








