
Свечаност су својим присуством увеличали, између осталих и: декани Електронског и Машинског факултета у Нишу - проф. др. Владимир Ћирић и проф. др. Горан Јаневски са сарадницима, директори пиротских основних и средњих школа и пензионери - некадашњи запослени Техничке школе, као и садашњи колектив и ученици.

У име Града Пирота свечаности су присуствовали заменик градоначелника Пирота Милош Цолић и председница Скупштине града Пирота Драгана Тончић.

Такође, посетили су нас и представници бројних пиротских фирми и јавних институција града Пирота.