Данас је одржано окружно такмичење „Књижевна олимпијада“ на коме су ученици наше школе показали одлично познавање књижевности. Поносни смо на њихове резултате и начин на који су представљали нашу школу.
Нашу школу представљали су:
Први разред
Неда Тодоровић (I1)–прво место
Дуња Најдановић (I1)–друго место
Лана Милошев (I3)–друго место
Други разред
Тадија Ћирић (II3)– остварио је запажен резултат
Трећи разред
Даница Селимовић (III1)–треће место
Теодора Милошевић (III1)–треће место
Ментори ученика су наставнице српског језика и књижевности: Марија Ђорђевић, Нинослава Тошић и Бранислава Петровић.
Према важећим пропозицијама Друштва за српски језик и књижевност Србије на републичко такмичење пласирале су се Неда Тодоровић и Дуња Најдановић.
Честитамо свим ученицима и менторима на труду, знању и достојном представљању наше школе!