
Јуче је у нашој школи одржана радионица под називом "Аутизам- једнаки у различитости", у организацији Ђачког парламента. Посетили су нас другари из Удружења за помоћ МНРЛ као и ученици осмог разреда школе "Вук Караџић".

Сви смо заједно уживали у дружењу, научили нешто ново и показали да нас различитост спаја. Дозволили су нам да видимо свет из њиховог угла, показали своје чисте емоције и све нас подсетили на храброст и борбу коју они свакога дана воде.