Данас је у великој скупштинској сали града одржан пријем за најуспешније ученике такмичаре основних и средњих школа који су остварили изузетне резултате на републичким такмичењима. Ученици који су освајали једно од прва три места новчано су награђени од града за свој труд и посвећеност.
Међу награђенима су и ученици Техничке школе Пирот: