
На такмичењу у стрељаштву, одржаном 3. децембра на окружном нивоу, екипа ученика освојила је прво место, док је у појединачној конкуренцији наша ученица заузела друго место. Овим резултатима ученици су се пласирали на републичко такмичење које ће бити одржано у Смедереву.