ОБЕЛЕЖАВАЊЕ НЕДЕЉЕ СЕЋАЊА И ЗАЈЕДНИШТВА У оквиру обележавања Недеље сећања и заједништва данас су нам гости били ученици осмог разреда ОШ „8. септембар“.
Заједно са ученицима наше школе и представницима Ученичког парламента учествовали су у акцији уређења школског атријума садећи цвеће и шаљући симболичну поруку пријатељства, заједништва и бриге о окружењу.
После тога, у пријатној атмосфери школске библиотеке, ученици су заједно правили пано под називом „Прозор порука подршке“, где су на папирићима исписивали поруке подршке, захвалности, охрабрења и појмове који симболизују ову важну тему. Кроз овакве активности негујемо емпатију, међусобно поштовање и заједништво, подсећајући колико су лепа реч и подршка важни у свакодневном животу.