07.02.2026.године у просторијама Техничке школе у Пироту, а у организацији Гимназије Пирот, одржано је општинско такмичење ученика средњих школа из физике.
Нашу школу представљала су два ученика првог разреда у категорији ГАМА.
Ученици Јована Николић и Душан Стаменовић остварили су пласман на окружно такмичење, чиме су наставили традицију успешног учешћа наше школе на такмичењима из физике.
Ментор ученика је Милорад Поп-Крстић, наставник физике. Хвала на труду и посвећености!