Насловна/Вести/ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА📅 02. март 2026. ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ У суботу, 28.2.2026.године, у организацији Гимназије Пирот одржано је општинско такмичење из српског језика и језичке културе. Нашу школу представљала је ученица одељења I5, Милица А. Димић, која је заузела 3. место, чиме се пласирала на окружно такмичење. Ментор ученице је наставница српског језика и књижевности, Марија Ђорђевић. Честитамо ученици и ментору на посвећеном раду и желимо много успеха на окружном такмичењу! ← Назад на све вести