ПОСЕТА УЧЕНИКА ТЕХНИЧКЕ ШКОЛЕ ЕЛЕКТРОНСКОМ ФАКУЛТЕТУ У НИШУ
📅 29. новембар 2024.

Ученици Техничке школе су 28. новембра посетили Електронски факултет у Нишу, где су присуствовали конференцији "IEEESTEC - 17th Student Projects Conference " која је организована уз подршку међународног удружења IEEEE инжењера електронике и електротехнике, Огранка САНУ у Нишу и Министарства науке, технолошког развоја и иновација Републике Србије.
Ученици су имали прилику да виде радове старијих колега и ученика из других школа, као и да се кроз радионице упознају са изазовима и могућностима које их очекују као будуће студенте. Са ученицима су били Бојан Ћирић и Бобан Благојевић, професори стручних предмета у области електротехнике.




