РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ
📅 13. мај 2026.

Дана 2026-05-09 и 2026-05-10, у организацији Гимназије, Економске и Технолошке школе из Параћина, реализовано је Државно такмичење ученика средњих школа из физике.
Такмичило се:
Гимназија општег смера са 97 ученика, Електротехничке школе 46 ученика, Техничке школе 21 и Стручне школе са 14 ученика.
Ученици наше школе настављају започету традицију од 2018. године са учешћем на такмичењима из физике, остварујући запажене резултате све до државног нивоа. Учешће на државном такмичењу из физике, и добри резултати начих ученика су за нашу школу велики успех. Упућујемо срдачне честитке напим младим физичарима, и њиховом ментору на сјајном раду и одличном представљању Техничке школе. 


