Републичко такмичење средњих саобраћајних школа
📅 25. април 2026.

У изузетно јакој конкуренцији од 34 школе из Србије, Републике Српске, Северне Македоније и Словеније, наши ученици су остварили изванредан успех!
Ученици који су нас представљали су:
Нађа Ризић (II5)
Катарина Пејчић (II5)
Ива Лазаревић (III5)
Христина Каменовић (IV5)
Михајло Денчев (III6)
Лука Младенов (III6)
Овај успех резултат је уложеног труда и рада како ученика, тако и њихових ментора, наставника саобраћајне групе предмета:

