Друго полугодиште је почело, а пред нашом школом је ове недеље један јако занимљив и важан посао - организација Сајма запошљавања из области машинства.
Наиме, Техничка школа ће у среду, 28.1. од 11.00 сати бити домаћин Сајма запошљавања машинске струке. На Сајму ће машинске компаније имати прилику да се представе свим заинтересованим кандидатима који су тренутно у потрази за послом у овој бранши. Сајам се организује од стране Националне Службе за Запошљавање, а за Техничку школу је од велике важности, јер ће нам омогућити повезивање са послодавцима у нашем граду, али и нашим ученицима пружити увид у могућности након завршене средње школе или факултета.
Један део активности Сајма биће посебно интересантан - од 12.00 сати, представници компаније Zijin је имати одвојене разговоре са машинским инжењерима који се налазе на евиденцији НСЗ-а, и представити им могућности запослења у тој компанији.
Имајући у виду да је подручје рада Машинство и обрада метала једно од основних делатности Техничке коле, радујемо се предстојећем догађају, и позивамо све заинтересоване да нас посете у среду, од 11.00 сати, у фискултурној сали школе.