
Овако је изгледала наша предузетничка (аван)тура тима RePet 3D са финалистима
#steamizazov!



Прва станица била је Научно-технолошки парк Београд , где смо заронили у свет иновација и открили како изгледа свакодневица у технолошким стартапима.

Затим смо се преселили у UN House, где су нас домаћи лидери из области одрживог развоја, технологије и предузетништва надахнули својим искуствима и идејама за бољу будућност.
За крај – игра на највишем нивоу!

У
#Nordeus смо завирили иза кулиса развоја видео игара, упознали се са радом њихове фондације.