
Данас, 10. 2. 2026. године, у амфитеатру школе, одржана је свечана додела уверења полазницима који су успешно завршили обуке. Присутнима су се обратили директорка Филијале Пирот Националне службе за запошљавање Сузана Ђорђевић и директор Техничке школе Дејан Алексовски, који су истакли значај образовања одраслих и важност међусобне сарадње у циљу унапређења запошљавања и стручног развоја.