У свечаној сали Градске управе Пирот, данас је одржан свечани пријем за ученике генерације основних и средњих школа са територије града Пирота.
Град Пирот традиционално организује овај пријем, па су тако најбољи ученици и ове године од Града добили књиге и новчане награде.
Поносни смо што се међу награђенима налази и ученик наше школе – Андрија Ђурђић, ученик генерације, који својим примером, знањем и залагањем достојно представља нашу школу!