

Техничка школа наставља активан рад у Еразмус пројектима европске сарадње и партнерстава. Овога пута, част нам је што смо постали партнер на пројекту XVET, чији је циљ промовисање одрживог развоја и дигиталне трансформације. У том смислу, наши професори
Miljan Petrovic и Љубомир Минчић, протекле недеље су боравили у Бечу, на координативном састанку поводом отварања пројектних активности. Домаћин састанка била је организација
Acceleras из Аустрије, координатор пројекта. Надамо се да у наредном периоду добијемо пуно вести на овом пољу. У наставку преносимо саопштење партнера из Словаче на пројекту, а нашим професорима желимо пуно успеха у раду.

