Krstic_Nemanja-200

20-to Republičko takmičenje mašinskih škola Srbije

za trogodišnje obrazovne profile

Čačak, 17. i 18. maj 2013. godine

Krstic_Nemanja-200U organizaciji Ministarstva prosvete i nauke i Zajednice mašinskih škola Srbije u petak i subotu 17. i 18. maja 2013. godine održano je 20.-to Republičko takmičenje mašinskih škola Srbije za trogodišnje obrazovne profile na kome je učestvovalo 70 učenika iz 25 škola, a domaćin takmičenja bila je Mašinsko-saobraćajna škola u Čačku.

I ove godine su učenici Tehničke škole iz Pirota postigli odlične rezultate u svim disciplinama i obogatili školske i svoje zbirke sa novim peharima, medalјama, diplomama i nagradama.

Najbolјe plasmane u disciplini bravar osvojili su učenici Krstić Nemanja koji je osvojio treće mesto i Manić Nikola koji je osvojio peto mesto. Nјihovi mentori su Jasmina Jovanović za teorijski deo i Borisav Golubović za pratični deo takmičenja.