Успех ученика Техничке школе на Окружном такмичењу из енглеског језика

На Окружном такмичењу из енглеског језика, које је одржано у недељу, 27.03.2022. у Техничкој школи у Пироту, учествовало је 17 ученика четвртог разреда. На такмичењу су учествовале средње школе из Беле Паланке, Димитровграда, Бабушнице као и пиротске средње школе.

Ученици Техничке школе, који се спремају за такмичење из енглеског језика по програму за гимназије, редовно остварују запажене резултате и пласман на Републичко такмичење.
Са постигнутим трећим местом на Републичко такмичење пласирао се наш ученик Андрија Пешић из одељења ИВ-1, а Никола Танчић из истог одељења освојио је пето место и похвалу. Успех на овом такмичењу сведочи о свестраности наших ђака. Ментор ученика је професорка Оливера Петровић.