Masinci Trogodisnji 2016 245

Republičko takmičenje učenika mašinskih škola – operater mašinske obrade

На Републичком такмичењу ученика машинских школа у категоријама оператер машинске обраде – стругар, бравар и аутолимар, које је одржано у суботу 14.05.2016. године у Смедереву, највише успеха на такмичењу имали су ученици образовног профила Техничар за комјутерско управљање Техничке школе из Пирота који су освојили два прва места и по једно друго, треће и седмо место чиме су нашој школи донели титулу најбоље школе у Србији.

1. У дисиплини оператер машинске обраде – стругар ученик Марковић Петар освојио је прво место,

2. У дисиплини бравар ученици Митов Јован и Јовановић Лазар освојили су друго и треће место, и

3. У дисиплини аутолимар ученици Димов Лазар и Живковић Александар освојили су прво и седмо место.

.

Masinci Trogodisnji 2016 245 Mitov Jovan 2016 245 Jovanovic Lazar 2016 245 Markovic Petar 2016 245