AutoCAD-200

Takmičenje iz Modeliranja mašinskih elemenata i konstrukcija i Tehničkog crtanja u AutoCAD-u

MAŠINSKE ŠKOLE PIROTSKOG, NIŠAVSKOG, TOPLIČKOG, JABLANIČKOG I PČINJSKOG OKRUGA

XXI Oblasno takmičenje za četvorogodišnje obrazovne profile iz Modeliranja mašinskih elemenata i konstrukcija i Tehničkog crtanja u AutoCAD-u

Tehnička škola „15. Maj“ – Prokuplje – 26.04.2013.

U petak 26.04.2013. godine u Prokuplju održano je Oblasno takmičenje mašinskih škola za četvorogišnje obrazovne profile i opet su učenici naše škole bili najbolji!

Na takmičenju iz Modeliranja mašinskih elemenata i konstrukcija PRVO MESTO osvojio je Milanov Aleksandar, III5 (tehničar mehatronike), a TREĆE MESTO osvojio je Stamenović Stefan, IV3 (tehničar mehatronike).

Na takmičenju iz Tehničkog crtanja u AutoCad-u PRVO MESTO je osvojio Žarko Petrović, II5 – tehničar mehatronike.

Osim osvojenih Diploma i nagrada Aleksandar, Stefan i Žarko stekli su pravo učešća na Republičkom takmičenju koje će se odvijati 24. i 25. maja u našoj školi.

AutoCAD-200Modeliranje-200Takmicari_u_Prokuplju-200