Успех ученика Техничке школе на Регионалном такмичењу електротехничких школа

У суботу, 7. маја 2022. године, Техничка школа Пирот је учествовала на 26. Регионалном такмичењу електротехничких школа, које је одржано у Техничкој школи у Врању. Једанаесторо наших ученика такмичило се у 3 категорије.

У категорији Основе елктротехнике 1, Вукман Живковић је освојио 12. место а Андрија Ђурђић 13. место.

У категорији Основе електротехнике 2, Милица Крстић је заузела 3. место, Анђелина Костић  5. место, Анђела Цветковић 8. место, а Нађа Петковић 9. место.

У категорији Електроника постигнути су следећи резултати: Ана Јовановић је освојила 4. место, Андрија Манић 5.место, Матеја Нешић 7. место и Младен Ристић 8. место.

Пласман на републичко такмичење  изборили су Милица Крстић и Анђелина Костић из Основа електротехнике 2 и Ана Јовановић и Андрија Манић из Електронике.

Ментори ученика су професори Бобан Славковић, Небојша Стојковић и Драган Антић.